Güncel

Minik Leyla’dan Ceylanpınar Basınına ve Kaymakam Keklik’e ‘Teşekkür’

Yerel ve ulusal basında “Ceylanpınar’da doğuştan tek bacağı kısa olan 10 yaşındaki Leyla, ameliyat olup sağlığına kavuşmak istiyor” haberlerinin ardından tedavisi bitme aşamasına gelen Leyla Öztürk, ilçedeki basın mensuplarına ve İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik’e teşekkürlerini iletti.

10 yaşındaki Leyla Öztürk’ün İstanbul Şişli Etfal Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü’nde 100 günlük ilk etap tedavi süreci olumlu geçti. Bu süreçte 3 önemli ameliyat geçiren Leyla’nın, ikinci etapta omurilik ve bacak ameliyatı operasyonu gerçekleştirilecektir.

İlçede görev yapan basın mensuplarına ve İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik’e teşekkür eden 10 yaşındaki Leyla Öztürk, sağlığına ve özlemini duyduğu okuluna kavuşacağı günü sabırsızlıkla beklediğini belirtti. 

Baba Mehmet Öztürk ise “Leyla’nın İstanbul Şişli Etfal Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü’ndeki 100 günlük tedavisi bitti. Birkaç ay sonra tekrar hastaneye gidip kalan operasyonları atlattıktan sonra, inşallah kızımız sağlığına kavuşacaktır. Bu süreçte bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan ve bizlere büyük emekleri geçen başta İlçe Kaymakamımız Mehmet Keklik ve gazeteci arkadaşlara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı