Sağlık

Ceylanpınar Devlet Hastanesi’nde Görev Değişimi

Ceylanpınar Devlet Hastanesi’nde Başhekim Dr. Aydın Balcı’nın yerine, Başhekim Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Muhammed Emin Düz görevlendirildi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde Öğretim Görevliliği’ne atanabilmesi için sözleşmeli başhekimlikten istifa etmek zorunda olan Başhekim Dr. Aydın Balcı, yerini Başhekim Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Muhammed Emin Düz’e bıraktı.

Yeni Başhekim Dr. Muhammed Emin Düz, mevkilerin geçici dostlukların ve yapılan işlerin kalıcı olduğunu söyledi. Düz “Bizler görev adamlarıyız. Birimiz diğerinden aldığı görevi en iyi şekilde yönetmek ve en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız” dedi.

Görevi sona eren Dr. Aydın Balcı ise Dr. Muhammed Emin Düz’e yeni görevinde başarılar dileyerek, “Göreve geldiğimizde hedefimiz halkımıza daha iyi ve özel bir hizmet verebilmekti ve bunu sağlamak için gereken tüm adımları, hastanedeki tüm çalışanların fikirlerini ve deneyimlerini paylaşarak gerçekleştirdik. Ekip olarak Ceylanpınar Devlet Hastanesi’ni hizmet konusunda diğer hastanelere örnek olacak bir seviyeye çıkardık. Hizmet nöbetini aldık şimdi de teslim ediyoruz. Hem akademik hem de yöneticilik tecrübesiyle Dr. Muhammed Emin Düz’ün Ceylanpınar Devlet Hastanesi’ne çok şeyler katacağına inanmaktayım. Tecrübelerimle yeni başhekim arkadaşımıza her zaman destek olacağım, yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı